GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Warner Bros.’un yeni bir Man of Steel filmi planladığını uzun süredir biliyorduk. Ancak bu konuda bize pek fazla açıklama yapılmamıştı.

Şimdi ise film ile ilgili gelişmeler bulunmakta. Daha önce Kingsman: Gizli Servis ve X-Men: Birinci Sınıf filmlerini yönetmiş olan Matthew Vaughn, filmi yönetmeye en yakın isim olarak görülüyor. Söylenenlere göre Warner Bros. ve Vaughn görüşmelere başlamış bile. Ayrıca Warner Bros. eğer Vaughn ile Man of Steel 2’de anlaşamasa bile, onunla başka bir DC filminde çalışmak istediğini belirtti.

Matthew Vaughn

Vaughn 2010 yılında  MTV ile yaptığı bir röportajda Superman hakkında şöyle demişti;

Bence Superman filmleriyle ilgili yapılmaması gereken şey; onu ciddileştirip The Dark Knight’a benzetmek. Superman renk ve eğlence demektir yada öyle olmalı. Tabii bunlar benim fikrim.

Bu söylediğine bakarsak Vaughn, Man of Steel 2’yi aldığında ortaya nasıl bir şey çıkacağı kafamızda az çok şekilleniyor.

Vaughn, Kingsman ve X-Men: Birinci Sınıf’ın yanı sıra 2010 yapımı olan Kick Ass filminin de yönetmenlik koltuğunda oturdu. Film ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: