GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Transformers serisinin beşinci devam filmi olan Transformers: The Last Knight yeni bir sahne yayınladı!

Serinin bu filmi Kral Arthur ve Nazi dönemine dayanıyor. Yıllar sonra Edmund Burton olarak tanıdığımız Anthony Hopkins, Transformerların neden dünyaya geldiğini açıklayacak. Yayınlanan sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin başrollerinde  Mark Wahlberg (Cade Yeager), Gemma Chan (Quintessa), Anthony Hopkins (Sir Edmund Burton) ve John Turturro (Agent Simmons) gibi isimler yer alıyor.

Transformers: The Last Knight ülkemizde 23 Haziran’da vizyona girecek. Film ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Transformers: The Last Knight Hakkında İlginç Bilgiler

  • Bu film şu ana kadarki en yüksek bütçeye sahip Transformers filmi. Tam $260.000.000 bütçesi var.
  • Serinin yönetmeni Michael Bay‘in yönettiği son Transformers filmi olduğuna dair söylentiler mevcut.
  • Bu filmden sonra daha düşük bir bütçeye sahip olan Bumblebee özgün ismiyle Transformers 6 filminin 8 Haziran 2018’de vizyona girmesi planlanıyor. Transformers 7’nin ise 28 Haziran 2019.
  • Michael Bay’in yaptığı açıklamaya göre, ilk Transformers üçlemesinde Seymour Simmons olarak tanıdığımız John Turturro beşinci filme geri döndü.
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: