GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Bu yazın merakla beklenen filmlerinden Transformers 5: Son Şövalye yeni bir fragman daha yayınladı!

Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Vizyon Tarihi

Transformers: The Last Knight ülkemizde 23 Haziran 2017’de vizyona girecek.

Filmin Konusu

Transformers: The Last Knight için yayınlanan resmi hikaye şöyle;

Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager; Bumblebee; bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Filmin Ana Kötüsü

Serinin yönetmeni Michael Bay‘in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile filmin ana kötüsü gün yüzüne çıktı. Bir kez daha beyaz perdede göreceğimiz Megatron‘u bu sefer Hugo Weaving‘in yerine Frank Welker seslendirecek.

Transformers: The Last Knight Hakkında İlginç Bilgiler

  • Bu film şu ana kadarki en yüksek bütçeye sahip Transformers filmi. Tam $260.000.000 bütçesi var.
  • Serinin yönetmeni Michael Bay‘in yönettiği son Transformers filmi olduğuna dair söylentiler mevcut.
  • Bu filmden sonra daha düşük bir bütçeye sahip olan Bumblebee özgün ismiyle Transformers 6 filminin 8 Haziran 2018’de vizyona girmesi planlanıyor. Transformers 7’nin ise 28 Haziran 2019.
  • Michael Bay’in yaptığı açıklamaya göre, ilk Transformers üçlemesinde Seymour Simmons olarak tanıdığımız John Turturro beşinci filme geri döndü.
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: