GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Heyecan dolu aksiyonuyla ve sürpriz ölümleriyle bir türlü gündemden düşmeyen The Walking Dead’in yedinci sezon finali hayal kırıklığına uğradı!

Variety’nin yayınladığı rakamlara göre dizinin yedinci sezon finali, ilk iki sezondan sonra en az izlenen final oldu. Toplamda 11.3 milyon kişi tarafından izlenen sezon finalini 8.99 milyonla ikinci sezon, 5.97 milyonla da ilk sezon takip ediyor. Yedinci sezonu 17 milyon izleyiciyle açmış olduğunu hesaba katarsak dizi için işler pek yolunda gitmiyor gibi gözüküyor.

Peki bu dizinin gidişatını engeller mi?

Rakamların bu kadar düşmesine rağmen The Walking Dead hala TV’de en çok sevilen dizi durumunda. Geçtiğimiz günlerde bir panelde dizinin showrunner’ı Scott M. Gimple yapmayı istedikleri sürece dizinin ekranlarda olacağını söylemişti. Gimple aynı zamanda ‘The Simpsons 26, 27 yıldır ekranlarda. Bu bir meydan okumadır ve biz de kabul ediyoruz.’ diye de ekledi.

  KAYNAK: Variety

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: