GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Herkese merhaba sevgili geekler. Bugün, her zaman sorulan ”Superman nasıl tanınmıyor ki ?” sorusunun cevabını sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım.

İlk Zamanlarda

Superman ilk sayılarda kendini gizleyebilme yeteneğine sahipti. Yani bizim gördüğümüz Superman, gözlüğü sayesinde çizgi roman halkı tarafından aynı şekilde gözükmüyordu. Ardından bu güç yazarlar tarafından Superman’den alındı. Gücü alındı alınmasına ama yine de Clark Kent kendini gizlemeyi başardı. Ama nasıl ? 

Clark Kent, gücü alındıktan sonra kendini gizleyebilmek için iş yerinde, sokakta, markette kısacası Superman olmadığı zamanlarda utangaç davranmıştır. Kavga etmemiş, belaya bulaşmamış, uslu çocuk olmuştur.

Şimdi

Yazarlar geçtiğimiz yıllarda yine bir değişiklik yaparak Superman’e yeni bir gizlenme taktiği verdiler. Clark, Superman olmadığı zamanlarda kamburlaşarak kendini kısa ve cılız gösteriyor. Gayet mantıklı bir numara 🙂 

Sonuç

Sonuç olarak Superman salak değil, halk da salak değil. Sandığınız gibi kıyafet değiştirip gezmiyor. Sonraki yazımızda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın..

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: