GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Suicide Squad vizyona girdiği ilk günden beri tartışma konusu olmuştu. Şimdi de devam filmi için Warner Bros. yeni bir yönetmen arayışında.

İlk filmde yönetmenliğini ve senaristliğini David Ayer’ın üstlendiği Suicide Squad birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştı.  Tabi suçu burada ona yüklememek lazım. Asıl suç ona senaryoyu yazmak için sadece 6 hafta veren Warner Bros.’a ait.

Devam filmi için Warner Bros. farklı bir yönetmen tutmak istiyor. Aday listesinde ise başı Mel Gibson çekiyor. Onun dışında Ruben Fleischer (Zombielan), Daniel Espinosa (Safe House),  Jonathan Levine (Warm Bodies) gibi isimler de listede yer alıyor.

Mel Gibson daha önce Braveheart (1995) ve geçtiğimiz sene çıkmış olan Hacksaw Ridge’ın yönetmenlik koltuğunda oturmuştu. Hacksaw Ridge’ın bu sene Oscar’da birçok kategoride adaylığının bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

Filmin vizyon tarihi ise netleşmiş değil. Suicide Squad 2 ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: