GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Ps4’e özel çıkacak olan Spider-man oyunundan gelen ilk tanıtım videosu hayranlarını tam anlamıyla çoşturdu. Çoğu kişi şimdiden sırf bu oyun için Ps4 alacağını söylüyor.

Oyunda kostüm açısından bazı farklar bulunuyor.Filmde bile çizgi romana göre ufak tefek kostüm farkları olsada hiç örümcek logosunun farklı halini görmemiştik. Bu yeni çıkacak olan oyunda hem logo farklı hem de rengi. Çoğu kişi bu değişikliyi beğensede beğenmeyenler de var. Bence çok hoş durmuş.

Videoda pek oynanış gösterilmese de en azından dövüş mekaniği gösterildi. Kavga esnasında durmadan benzer şekilde vurması ve ağ fırlattığı yere gidince yaptığı oturuşun aynı olması dışında herhangi bir sıkıntı yok. Arada sırada gelen animasyonlar ise harika ötesi. Yani gelmiş geçmiş en iyi Spider-Man oyunu çok yakında geliyor.İşin en güzel taraflarından biri de oyunda Miles Morales karakterinin de bulunması.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: