GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Söylentilere göre Pepper Potts karakterini canlandıran Gwyneth Paltrow MCU’ya ‘Spider-Man: Homecoming’ ile birlikte geri dönecek!

En son 2013 yılında Iron Man 3 filmiyle karşımıza çıkan oyuncuyu MCU’da bir daha görebilme şansımız olmamıştı. Her ne kadar kesin olmasa da karakterin Civil War’da bir sahnesinin bulunduğunu ancak bunun daha sonradan silindiğine dair söylentiler de vardı.

Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz gibi Spider-Man: Homecoming yeni bir fragman yayınlamıştı. Bu fragmanla birlikte Tony Stark’ın filmde sandığımızdan daha baskın bir rolü olacağını görmüştük. Lainey Gossip adlı siteden çıkan söylentilere göre Pepper Potts karakterini canlandıran Gwyneth Paltrow bu filmle MCU’ya geri dönecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland (Spider-Man), Robert Downey Jr. (Iron Man) , Zendaya (Michelle), Marisa Tomei (May Hala) ve Jacob Batalon (Ned Leeds) gibi birçok isim yer alıyor.

Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz’da seyirci ile buluşacak. Film ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  KAYNAK: Lainey Gossip

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla