GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Solo Batman filmi ile ilgili sıkıntılar bir türlü bitmek bilmiyor. Warner Bros. şimdi de senaryonun baştan yazılmasını istiyor!

Sıkıntılar ilk olarak Ben Affleck’in, The Batman’in yönetmenlik koltuğundan ayrılmasıyla başladı. Yaptığı açıklamada yönetmenliği, rolüne daha iyi odaklanabilmek için bıraktığını söyledi. Tabi son yönettiği film Live by Night gişede başarısız olunca öz güveninin düşmesi de etkili oldu diyebiliriz.

  YAZIYI OKU: Ben Affleck, The Batman’i Yönetmeyeceğini Açıkladı!

Bunun ardından yeni bir yönetmenlik arayışına giren stüdyo sonunda Dawn Of The Planet Of The Apes ve önümüzdeki yaz çıkacak olan War For The Planet Of The Apes filmlerini yönetmiş olan Matt Reeves ile anlaşabilmişti. Fakat imzaları henüz atmamışlardı.

  YAZIYI OKU: The Batman’in Yeni Yönetmeni Matt Reeves

War For The Planet Of The Apes

Daha üzerinden bir hafta bile geçmeden bu sefer ‘Reeves filmi yönetmeyebilir’ diye söylentiler çıkmaya başladı. Haberin kaynağı olan The Hollywood Reporter‘ın dediğine göre stüdyo ile Reeves görüşmeleri kesmiş. Sadece bu değil, bir de Ben Affleck’in artık Batman olmak istemediği ve bunun içinde stüdyo ile görüşmeler yaptığı da söylentiler arasındaydı.

  YAZIYI OKU: Matt Reeves The Batman’i Yönetmeyebilir

Tüm bunlara rağmen stüdyo sonunda Matt Reeves ile anlaşabilmiş ve imzaları atmışlardı. Sonunda film iyi bir yönetmen bulmuş ve sorunlar çözülmüştü.

Fakat SlashFilm‘in dediğine göre Warner Bros. sıfırdan bir senaryo istiyor. Yani film hakkında şu ana kadarki bildiğimiz her şey baştan yazılacak. Pek olası olmasa da Deathstroke için seçilen Joe Manganiello bile yeni senaryoda olmayabilir.

Bir diğer yandan Matt Reeves önümüzdeki yaz çıkacak olan film ile ilgili fazla meşgul olacak. Bu demek oluyor ki Reeves, Temmuz ayına kadar The Batman üzerinde pek fazla çalışamayacak.

Filmin kesin bir vizyon tarihi yok ama bu kadar aksilik meydana gelince haliyle vizyon tarihide ertelenebilir. Film ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: