GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

DC evrenin şuana kadar her filmini Warrner Bros. yaptı. Ee, haliyle oyuncu seçimleri de Warner Bros. tarafından yapıldı. Bizim şahsi düşüncemize göre tüm seçimler mükemmeldi. Zaten hayranların tepkisine de bakarsak tek şikayetçi oldukları karakter Cyborg. Aslında film yapılırken baz alınan çizgi romana baktığımızda ekipte Cyborg de bulunuyor ama bir eksik var, Green Lantern. Filmde Green Lantern’ın bulunduğuna dair hiçbir açıklama gelmedi. Hayranlar ise hala umudunu kaybetmemişken, yeni bir açıklama geldi : Zachary Levi Shazam rolü ile DCEU’ya katıldı.

Önemi Ve Detaylar

Şimdi size bu sıradan bir haber gibi gelebilir ama bazı önemli noktaları var. Justice League filminde ekibe yeni birisinin katılması bekleniyor. Bu haber gelmeden önce herkes Green Lantern’dan ümitliydi. Bunun sebebi fragmanda geçen ” Artık Lanternlar yok” cümlesiydi. Yani şimdi gelen haberi düşündüğümüzde ekibe katılacak kişi Shazam olacak gibi. Yine de DC bizi şaşırtarak ikisini birden gösterebilir.

Shazam’nın ekibe nasıl katılabileceği  ile ilgili bazı teoriler var. Bunlardan en mantıklısı, geçtiğimiz günlerde gelen TV spotunda gözüken gizemli bir şahıs. Bu şahıs yani adam hakkında iki karakter teorisi var : Zeus ve Shazam. Bunun sebebi karakterimizin elinden Steppenwolf’a şimşek atması. Herkes bu gizmli karakterin Zeus olduğunu düşünse de  Zachary Levi Shazam rolü ile DCEU’ya katıldığından düşünceler değişmeye başladı. Shazam rolünü oynayacak abimiz ise bu :

Bizce mükemmel bir seçim olmuş. Yine de zevkler ve renkler tartışılmaz. Sağlıcakla kalın..

 

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: