GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Şu aralar sezon finali yapmış birçok dizi bulunuyor. Biz de bunların arasından birkaç dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair bir bilgilendirme yapalım dedik.

1)Iron Fist

Iron Fist

İron Fist bildiğiniz gibi Marvel-Netflix ortaklığında yapılan bir dizi ve 1. sezonu bölüm bölüm değil 13 bölümü de aynı anda yayınlanmıştı. Dizinin 1.sezon çekimlerine 2 yıl gibi uzun bir süre harcandı yani haberler kötü. Iron Fist’in 2.sezonun ya 2018 sonlarında ya da 2019’un başları gibi başlaması bekleniyor.

2)Legion

Legion

Legion ismini neredeyse duymayan kalmamıştır çünkü daha 1. sezonundan adını geniş kitlelere duyurmayı başardı ve 1. sezonun son bölümü izleyicilerini çok meraklandırdı. Dizinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile kesin bir bilgi yok ama 1 yıl sonra 2.sezonun start vermesi bekleniyor.

3)Veep

Veep

Veep, İngilizce Vice President’in (Başkan yardımcısı) baş harfleri olan VP’nin gayri resmi kısaltmasıdır. Dizi, Julia Louis-Dreyfus’un canlandırdığı başkan yardımcısı Selina Meyer’in etrafında geçmektedir. Eski senatör Meyer, artık başkan yardımcısıdır ama bu iş hiç de hayal ettiği gibi değildir. Meyer ve ekibi, Washington’da dönen siyasi oyunlardan sıyrılmak ve kendilerini kabul ettirmek için çabalayacaktır. Veep dizisinin 6.sezonun başlangıç tarihi ise 16 Nisan 2017.

4)Lucifer

Lucifer

Lucifer benim en sevdiğim dizilerden biridir. Dizi, şeytanın yani Lucifer’in cehennemden ayrılıp Los Angeles’a tatil yapmaya gitmesini konu alıyor. İlk sezonun sonunda Lucifer’in annesi gelir ve maceraları 2. sezonun konusu olur. Dizi şu anda sezon finali yapmış değil ama yaklaşık 3 ay ara verildi. Dizinin yapımcıları devam tarihini 1 Mayıs 2017 olarak açıkladı.

  • Funda ***

    Çok güzel olmuş. ??

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: