GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Uzun bir süre önce Rockstar büyük bir düşüncesizlikle, GTA V’in OpenIV mod yükleme aracını yasakladı.
Yersiz yasaklama girişimi ardından anlaşılır bir şekilde milyonlarca kişilik GTA V toplulukları öfkelendiler. Ayrıca söz konusu oyun modlarını geliştiren dünya çapındaki yazılımcılar da stüdyoya resmen diş biledi. Sonuç olarak GTA V’in Steam üzerindeki “Çoğunlukla Olumlu” puanlama derecesi “Son Derece Olumsuz” değerlendirmesine kadar geriledi.
Ana şirket olan Take Two ile konuyu çözüme kavuşturmayı başaran Rockstar Games, OpenIV sistemini GTA V’teki eski yerine geri getirdi.
Rockstar son bir haftadır büyük bir çaresizlik içerisindeydi ve geleceğe yönelik sürekli nötr açıklamalarda bulununca oyuncu kitlesi daha çok öfkeleniyordu. Nitekim daha önce yazılmış ve bundan sonra yazılacak bütün modlar, artık GTA V üzeride kullanılabilir durumdalar.

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla