GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Shiro Games’in yeni projesi olan Northgard, firmanın bir önceki eseri olan Evoland kadar yenilikçi ve yaratıcı bir oyun değil ancak bize tam olarak istediğimizi veriyor: Efsanevi The Settlers 2’nin izinden giden, kuzey mitolojisi üzerine kurulu bir şehir kurma stratejisi. Oyunda evlerinin terk etmek zorunda kaldıktan sonra kendilerini azgın denizleri aşarken bulan, nihayetinde Northgard adlı kara parçasına ulaşıp orada soyunu sürdürmeye çalışan bir klana, daha doğrusu oyunda bulunan ve farklı özelliklere sahip dört klandan birisine katılıyoruz. Bu klanlardan Fenrir, bileği kalın gözü pek yiğitlerden oluşuyor ve eğer aradığınız aksiyonsa, doğru yerdesiniz.

Northgard’ın elfleri diyebileceğimiz Eikhthyrnir ise şan, şöhret ve onur konuları ile kafayı bozmuş, topraklarını genişletme konusunda hayli yetenekli arkadaşlardan oluşmakta. Heidrun ise aralarında en dayanıklı olanı; deprem, kar fırtınası, gibi felaketlerden en az hasarla çıkma konusunda isim yapmış bir klan. Son olarak Huginn ve Muninn var, bunlar da bereketin çok gezmekten geçtiğine inanan, Northgard Lidyalıları! Oyunda gelişmenin sırrı mutluluktan geçiyor ve klanın mutluluk seviyesine göre x günde bir yeni köylü topraklarınıza katılıyor. Bu köylüleri ihtiyacınıza göre oduncu, avcı, asker, balıkçı yapabiliyorsunuz. Açıkçası bu türde ve bu kalitede bir oyuna her gün rastlamıyoruz, yani bu türü seviyorsanız kaçırmayın.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: