GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Warner  Bros. ve Matt Reeves resmi olarak anlaştı!

Bildiğiniz gibi Warner Bros. The Batman filmi ile ilgili şu aralar baya zor zamanlar geçiriyordu. Ancak tüm bunlara rağmen stüdyo filmi çekme konusunda baya ısrarlı.

Sıkıntılar ilk olarak Ben Affleck’in, The Batman’in yönetmenlik koltuğundan ayrılmasıyla başladı. Yaptığı açıklamada yönetmenliği, rolüne daha iyi odaklanabilmek için bıraktığını söyledi. Tabi son yönettiği film Live by Night gişede başarısız olunca öz güveninin düşmesi de etkili oldu diyebiliriz.

  YAZIYI OKU: Ben Affleck, The Batman’i Yönetmeyeceğini Açıkladı!

Bunun ardından yeni bir yönetmenlik arayışına giren stüdyo sonunda Matt Reeves ile anlaşabilmişti. Fakat imzaları henüz atmamışlardı.

  YAZIYI OKU: The Batman’in Yeni Yönetmeni Matt Reeves

War For The Planet Of The Apes

Daha üzerinden bir hafta bile geçmeden bu sefer ‘Reeves filmi yönetmeyebilir’ diye söylentiler çıkmaya başladı. Haberin kaynağı olan The Hollywood Reporter‘ın dediğine göre stüdyo ile Reeves görüşmeleri kesmiş. Sadece bu değil, bir de Ben Affleck’in artık Batman olmak istemediği ve bunun içinde stüdyo ile görüşmeler yaptığı da söylentiler arasındaydı.

  YAZIYI OKU: Matt Reeves The Batman’i Yönetmeyebilir

Tüm bunlara rağmen sonunda Warner Bros. ile Reeves bir karara varabilmişler. Yani Reeves resmi olarak The Batman’in yönetmeni oldu. Sonunda anlaşabilmelerine sevindik. Umarız daha fazla aksilik olmaz da bir an önce filmin çekimlerine başlarlar.

Reeves daha önce Cloverfield (Canavar), Dawn of the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi 2: Şafak Vakti) ve önümüzdeki yaz vizyona girecek olan War for the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi 3: Savaş) filmlerinin yönetmenliğini yaptı.

The Batman’in, kesinleşmiş bir vizyon tarihi yok. Film ile ilgili yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: