GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Matt Reeves ile Warner Bros. Görüşmeleri Kesti!

Geçtiğimiz günlerde Ben Affleck rolüne daha iyi odaklanabilmek amacıyla The Batman‘in yönetmenliğinden ayrıldığını açıklamıştı. Bunun ardından yeni bir yönetmen arayışına giren Warner Bros., Matt Reeves ile anlaşabilmişti ancak imzalar atılmış değildi.

Film için her şey tam düzeldi derken bu sefer de Ben Affleck’in artık Batman olmak istemediği dedikodusu çıktı. Collider Movie Talk‘da sunuculuk yapan  John Campea’nın  söylediğine göre Affleck, The Batman’de oynamak istemiyor ve bunun içinde Warner Bros. ile görüşmeler yapıyormuş.

Şimdi de The Hollywood Reporter’ın dediğine göre stüdyo ile Matt Reeves arasında görüşmeler durmuş durumda. Şu anlık her iki taraftan da olumsuz bir açıklama yapılmadı. Ancak stüdyonun sürekli bu tarz olumsuzluklar yaşaması ve filmlerinin de bu kadar tartışma konusu olması, haliyle sorunun içeriden olduğunu gösteriyor. Bildiğiniz gibi The Flash filmi de birkaç kez yönetmen değiştirmişti.

The Hollywood Reporter aynı zamanda her ne kadar teklifi alan Reeves olsa da Ridley Scott ve Fede Alvarez’in de potansiyel yönetmenler arasında olduğunu söylüyor.

Senaryosunu Ben Affleck ve Geoff Johns’un birlikte yazdığı The Batman’in, kesinleşmiş bir vizyon tarihi yok. Ancak bu tür aksaklıklar vizyon tarihinin daha da gecikmesine neden olabilir. Film ile ilgili yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  KAYNAK: The Hollywood Reporter

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: