GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Marvel, Tom Holland’ın yapmış olduğu bir şakayı gerçek sanıp isteğini yerine getirmiş!

Dün, Robert Downey Jr ve Tom Holland’ın katıldığı Jimmey Kimmel programında, Tom Holland, Marvel’a bir şaka yaptığını, Marvel’ın da bunu gerçek sanıp isteğini yerine getirdiğini açıkladı.

“Şaka olarak, Marvel’a beni bir Amerika lisesine göndermesini önerdim ve bu tamamiyle şakaydı. Fakat Marvel bunu ciddiye aldı. Sanırım benim İngiliz Alaycılığımı dikkate almadılar. Daha sonrasında kendimi sırtımda çanta, elimde kalem kutu, Bronx Lisesine giderken buldum.

“Sahte bir isim ve aksan ile okula gittim. Bronx Lisesi dahi çocuklar için bir okulda ve ben dahi değilim. Öğretmenler bile gerçek bir öğrenci olup olmadığımın farkında değillerdi. Bu yüzden, beni sınıfın önünde kaldırıp “Bu soruya ne diyorsun, yeni çocuk?” tarzı şeyler soruyorlar, bende “Bunun hakkında hiçbir fikrim yok” diyordum ve bu oldukça utanç vericiydi.”

“Komik bir deneyim yaşadım. Sınıfın arkasında oldukça güzel bir kızın yanına oturdum. Ve bana “Dostum, senin olayın ne?” diye sordu. Bende ona “Sırrımı bilmek ister misin?” diye sordum. ”

Daha sonrasında, Tom, Örümcek Adam olduğunu, ya da en azından onu canlandıran aktör olduğunu söylediğinde kız Tom’a inanmaya başlamış. 3 gün sonra, Tom başarısız Amerikan okul eğitimi ile Marvel’e geri dönmüştü.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: