GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Başına LEGO koyup da piyasaya sürülen ve tutmayan bir ürün var mı? Baksanıza, The LEGO Batman Movie bile Batman v Superman filmini adeta ezdi geçti. Bu başarının sırrı nedir tartışılır ancak her türlü markaya el attıktan sonra Minecraft benzeri temasıyla LEGO Worlds de diğer LEGO kardeşlerinin yanında yerini aldı. Oyunun senaryosuna göre astronot, sevimli uzay gemimiz arızalanınca minnacık, tropik bir gezegene iniş yapıyoruz. Ada şeklindeki bu gezegenin sakinleri de korsancıklar ve bu korsancıklar bize altın tuğlalar karşılığında korsan tahtı inşa etme gibi görevler veriyorlar. Altın tuğlalar sayesinde uzay gemimizi tamir ediyor ve bir sonraki gezegene yelken açıyoruz.

İlgili resim

Mağara adamlarının yaşadığı lav gezegeni, yine çeşitli görevler ve elde edilen altın tuğlalar neticesinde yolculuk devam ediyor. Fantastik diyarlar tamamen hurdalıktan oluşan bir gezegen derken giderek büyüyen gezegenlere yelken açıyor, kocaman çöller, ormanlar gibi mekanlarda basit görevler şehirler kurtarmaya, o şehirleri insanlarla doldurmaya, çeşitli tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Yani anlayacağınız, LEGO World çok zevkli bir oyun ama bir süre sonra ” artık bitsin ” dediğimi itiraf etmek zorundayım.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: