GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Kingsman serisinin ikinci filmi olan Kingsman: The Golden Circle’dan iki yeni görüntü daha geldi!

2014 yılında vizyona giren Kingsman: The Secret Service büyük beklentilerle vizyona girmemesine rağmen hem beğenilmiş hem de ikinci filmin çıkmasına yetecek kadar hasılat yapabilmişti.

Serinin ikinci filminde Colin Firth‘in hayat verdiği Harry karakteri geri dönerken yönetmenlik koltuğunda yine Matthew Vaughn oturuyor. Merkez karargahları yıkılan Kingsman ekibinin yolları başka bir gizli örgütle kesişir ve bu iki ekip dünyayı kurtarmak için beraber çalışmak zorundadırlar.

İlk filmde başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kingsman, devam filminde de bunun altına düşmüyor. Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Channing Tatum, Julianne Moore, Halle Berry ve Pedro Pascal gibi birçok başarılı ismi kadrosunda bulunduran Kingsman: The Golden Circle ülkemizde 29 Eylül 2017‘de vizyona girecek. Yayınlanan iki yeni fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

[cincopa A0MAH9tEo8z8]

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: