GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Büyük bir heyecanla beklediğimiz Kingsman: Golden Circle’dan sonunda beklenen fragman geldi!

2014 yılında vizyona giren Kingsman: The Secret Service büyük beklentilerle vizyona girmemesine rağmen hem beğenilmiş hem de ikinci filmin çıkmasına yetecek kadar hasılat yapabilmişti.

Serinin ikinci filminde Colin Firth‘in hayat verdiği Harry karakteri geri dönerken yönetmenlik koltuğunda yine Matthew Vaughn oturuyor. Merkez karargahları yıkılan Kingsman ekibinin yolları başka bir gizli örgütle kesişir ve bu iki ekip dünyayı kurtarmak için beraber çalışmak zorundadırlar.

İlk filmde başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kingsman, devam filminde de bunun altına düşmüyor. Taron Egerton (Gary Unwin/Eggsy), Colin Firth (Harry Hart), Mark Strong (Merlin) gibi isimlerin dışında Channing Tatum, Julianne Moore, Elton JohnHalle Berry ve Jeff Bridges’ı da kadrosuna ekleyen Kingsman: The Golden Circle ülkemizde 29 Eylül 2017‘de vizyona girecek.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: