GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Avengers : İnfinity War filminin ana kötüsü olması ile iyice tanınan Thanos ilk çıktığında Darkseid’den ilham alınarak yaratılmıştır. Bunu Marvel’ın kurucuları bile kabul etti ama hala fanlar aksini iddia ediyor. Bu durumda beni en çok üzen şey Darkseid sinematik evrende Thanos’dan sonra gözükeceği için herkes onu özenti sanacak. Neyse geçelim ana konumuza Darkseid mi daha güçlü Thanos mu ?

Aslında bu sorunun tam bir cevabı yok. Neden olduğunu merak edenler için açıklamaya başlayalım. Eğer Thanos İnfinity Gaunlet Türkçe adıyla Sonsuzluk eldivenine sahipse Darkseid’in hiç şansı olmaz. Thanos İG’siz ise Darkseid zorlanarakta olsa yener. Thanos’un İG’si var peki bu Darkseid’in güçlü bir hali yok mu ? Tabi ki de var. Anti-Life Darkseid !!

Darkseid Anti-Life enerjisini bulmak için hayatını harcamıştır ama Justice League onu her seferinde durdurmuştur. Bu enerji karşısındakinin yaşam enerjisini alarak onu etkisiz kılar. Ee yani bu durumda Anti-Life Darkseid İG’li Thanos’u zorlanmadan yenebilir.

Umarım birazda olsa anlamışsınızdır. Eğer bana katılıyorsanız yoruma “+” katılmıyorsanız “-” yazarsanız Geek severlerin kalbi kimin tarafında öğrenmiş oluruz.

  • Alp Kanık

    artı

  • Eda PRINCE

    Kara seyit > ne olduğunu pek bilmediğim danoz biy
    Neye katılatım bilmiyorum darkseid alır bence

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla