GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

DC Sinematik Evreni’nin şu ana kadarki en büyük filmi olacak olan Justice League ilk defa Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Cyborg, ve Aquaman’i aynı filmde görmemizi sağlayacak.

Bizde Justice League’in fragmanlarını, ana kötüsünü, hikayesini, oyuncu kadrosunu ve daha fazlasını bu yazıda topladık.

Film Hakkında Haberler

Red Carpet News TV, Game of Thrones aktörlerinden Michael McElhatton ile Justice League’deki rolü hakkında konuştu. McElhatton kimi canlandırdığını söylemesede film hakkında birazcık bilgi verdi.

İnsanların Justice League’den ne gibi bir beklentisi olması gerektiği sorulduğunda, McElhatton bu filmde Batman v Superman‘den çok daha fazla espri bulunduğunu ancak bir komedi filmi beklemememiz gerektiğini söyledi.

Filmin açılış sahnesinde oynadığını söyleyen McElhatton bu sahnenin oldukça karanlık bir sahne olduğunu belirtti.

Zack Snyder, Twitter hesabı üzerinden yeni bir poster yayınladı. Postere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Filmin Fragmanları

En yeni fragman…

Ve bu da geçen yaz ki  Comic-Con sırasında yayınlanan fragman. Burada ilk defa Batman, Wonder Woman, The Flash, Cyborg, ve Aquaman’i aynı karede gördük.

Filmin Konusu

Justice League için yayınlanan resmi hikaye şöyle;

Superman’e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne’in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince’in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar. Ancak, bu eşi benzeri görülmemiş kahramanlardan oluşan takıma rağmen – Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash – gezegeni bir felaketten kurtarmak için yine de geç kalmış olabilirler.

Vizyon Tarihi

Justice League ülkemizde 17 Kasım 2017’de vizyona girecek.

Filmin Ana Kötüsü

Böylesine bir takım toplanıyorsa karşılarında gerçekten büyük bir tehdit vardır, değil mi?

Batman v Superman: Adaletin Şafağı bize Darkseid’in dünyaya doğru geldiğini bağıra bağıra belirtti.  Ancak sorun şu ki Darkseid filmin ana kötüsü olmayacak. Batman v Superman’in silinen sahnelerinden biri bize Steppenwolf’un bir sonraki filmde ana kötü olacağını ve böylelikle Darkseid’i daha ilk filmden harcamayacaklarını söyledi, ki mantıklı olan da bu. Sahneyi buradan izleyebilirsiniz.

Steppenwolf’a ilk bakış:

Steppenwolf Kimdir?

Steppenwolf’u kısaca özetleyecek olursak, Darkseid’in amcası ve Apokolips ordularının komutanıdır.

Ciaran Hinds (Çoğumuz onu Game of Thrones’dan Mance Rayder olarak tanır.) tarafından canlandırılacak olan Steppenwolf’un dünyaya gelmesindeki amaç; Mother Box’ları ele geçirmek. En azından bizim beklediğimiz bu.

Filmin Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda çok büyük bir değişiklik veya sürpriz isimler yok. Beklenildiği gibi Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman) ve Henry Cavill (Superman) evrenin merkezinde yer alıyor. Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (The Flash) ve Ray Fisher (Cyborg) ise takımın diğer üyeleri.

Tabii film sadece bu ekipten oluşmayacak. Onlar dışında JK Simmons’ı Komiser Gordon, Jeremy Irons’ı Alfred, Amber Heard’ı Mera, Amy Adams’ı Lois Lane ve Kiersey Clemons’ı Iris West olarak göreceğiz. Ayrıca Jesse Eisenberg’i (Lex Luthor) de göreceğimiz yönünde söylentiler mevcut.

Aquman’in eşi Mera’ya ilk bakış:

Filmden Posterler

Şu ana kadar filmden birçok posterler yayınlandı. Ancak bir tanesi hariç hiçbirinde Superman’i göremedik. Her ne kadar Superman’in geri döneceğini bilsekde stüdyonun bu reklam politikasını sürdürmesi bizi mutlu ediyor.

JK Simmons’a Komiser Gordon olarak ilk bakış:

Wonder Woman’ın 75. yılına özel, Zack Snyder’ın Justice League’den paylaştığı bir görsel:

Yayınlanan diğer posterler:

[cincopa AgEAW-N248t6]

Sahne Arkası

Yönetmen Zack Snyder’ın sahne arkasını paylaştığı kısa bir klip:

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: