GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Bu yılın en çok beklenen süper kahraman filmi Justice League’den yeni fragman yayınladı!

DC Comics evreninin efsane karakterlerini ilk defa bir arada göreceğimiz film yayınladığı fragmanla birçok kişiden olumlu tepkiler almayı başardı. Her ne kadar Superman’in tekrar dirileceğini bilsekde Warner Bros. karakter için ne bir poster ne de fragmanda ufak bir sahnesini yayınladı. Aslına bakarsak bu iyi bir işaret. Geçtiğimiz sene vizyona giren Batman v Superman’in fragmanlarıyla bize hikaye hakkında çok fazla detay göstermiş ve bunun içinde birçok olumsuz tepki almıştı. Öyle görünüyor ki stüdyo reklam politikasını tekrar gözden geçirmiş. Justice League fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin başrollerinde Ben Affleck (Ben Affleck), Gal Gadot (Wonder Woman), Henry Cavill (Superman), Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman) ve Ray Fisher (Cyborg) gibi birçok isim yer alırken yönetmenlik koltuğunda ise Zack Snyder oturuyor.

Justice League ülkemizde 17 Kasım’da vizyona girecek. Film ile ilgili haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: