GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Marvel sinema evreninin yüksek gişeli filmlerini yönetmiş olan Joss Whedon, solo Batgirl filmi ile DC dünyasına transfer oluyor!

Variety’den çıkan bir habere göre eğer Joss Whedon ‘evet’ derse solo Batgirl filminin yazarı, yönetmeni ve yapımcısı olacak. Söylentiye göre Warner Bros. ile Whedon imza aşamasına kadar gelmişler. Tabii böyle filmin yapılmasındaki en büyük etkenlerden biri  Wonder Woman’ın dan gelen ilk eleştirilerin olumlu olması.

Daha önce Marvel sinema evreninde Avengers ve Avengers: Age of Ultron gibi yüksek bütçeli iki filmi yönetmiş olan Joss Whedon, Agents of S.H.I.E.L.D.’ın da TV ekranlarına taşınmasında da büyük rol oynamıştı. Tabi  Whedon sadece bunlardan ibaret değil. Başarılı yönetmen Firefly, Buffy the Vampire Slayer, Angel, Dollhouse gibi birçok projenin de başında bulundu.

Henüz imzalar atılmadığından belirlenen bir vizyon tarihi veya çekimlerin ne zaman başlanacağına dair kesin bir bilgi yok.

  KAYNAK: Variety

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: