GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Son yılların en iyi aksiyon serisi için geri sayıma başlandı. Keanu Reeves, John Wick devam filmi ile birlikte geri dönüyor. Filmin vizyon tarihi şimdiden kesinleşti!

Lionsgate’in en başarılı projelerinden biri olan John Wick serisi, John Wick: Chapter 3 ile geri dönüyor. İlk filmi 2015 yılında  büyük yankı uyandıran ve ikinci filmle de başarısını pekiştiren serinin yeni filmi için vizyon tarihi şimdiden belli oldu.

John Wick ile Lionsgate büyük başarı yakalarken, Keanu Reeves de ününe ün katmayı başarmıştı. Yüksek temposuyla ve bu tempoyla çok iyi bir şekilde ayak uyduran hikayesiyle John Wick serisi son yılların en başarılı  aksiyon serilerinden biri haline geldi.

Genel olarak ilk iki yapımda fazla rakiple uğraşmayan Lionsgate, üçüncü filmi yaz döneminde bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. THR’s Borys Kit’in raporuna göre John Wick: Chapter 3 17 Mayıs 2019′ da vizyona girecek.

Bu gerçekten de önemli ve rekabet dolu  bir yapım ve tarih olacak çünkü yeni macera Avengers’in sadece iki hafta sonrasında vizyonda olacak. Ayrıca Minecraft ve Aladdin gibi dev markaların da bir hafta öncesinde bizlerle buluşmuş olacak.

Acaba Lionsgate bu sefer de iddialı bir yapım ve senaryo ile gelir mi? Soruları bir kenara bırakalım ve gelecek filmlere bakalım.

 

 

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: