GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Galaksinin Koruyucuları 2’nin vizyona girmesine daha 2 hafta varken serinin yönetmeni James Gunn, 3. filmi de hem yönetip hem yazacağını doğruladı!

Serinin üçüncü filminin geleceğini zaten biliyorduk ancak filmi kimin yöneteceği bir süredir tartışma konusuydu. Birçok kişi ilk iki filmde olduğu gibi yine James Gunn‘ın yönetmesini istiyordu. Fakat Gunn yaptığı çelişkili açıklamalarla insanları şüpheye düşürmüştü.

Tüm bu tartışmaların ardından James Gunn, dün yaptığı açıklama ile üçüncü filminde yönetmenlik koltuğunda oturacağını resmi olarak doğruladı. Başlamak için sabırsızlandığını belirten Gunn bunu daha çok insanlar istediği için kabul ettiğini söyledi.

James Gunn’ın Facebook üzerinden yaptığı açıklamaya buradan gidebilirsiniz.

Oyuncu kadrosunda Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket), Vin Diesel (Baby Groot), Kurt Russell (Ego) ve Michael Rooker (Yondu) gibi birçok ismin bulunduğu Galaksinin Koruyucuları 2, 28 Nisan‘da vizyona girecek.

Galaksinin Koruyucuları 2 Hakkında İlginç Bilgiler

  • Bir röportajda James Gunn, ilk filmde cevaplanmayan birçok sorunun cevabının bunda açığa kavuşacağını söylemiş.
  • Filmde Howard The Duck’ın görüneceği söylentiler arasında.
  • Filmin posteri, Ramones adlı bir grubun kapağına gönderme. Buradan bakabilirsiniz.
  • Filmin fragmanının arka planında The Sweet grubunun ‘Fox on the Run’ adlı şarkısı çalıyor. Suicide Squad fragmanlarının birinde de aynı grubun ‘Ballroom Blitz’ adlı şarkısı çalıyor. Bu iki şarkı da aynı albümde yer alıyor.
  • Karen Gillan (Nebula) ikinci filmin ilkinden daha iyi olduğunu söylemiş.
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: