GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

D23’te inanılmaz bir şey oldu. İlk filmden 14 sene sonra, yönetmen Brad Bird, İnanılmaz Aile 2 hakkında önemli ayrıntıları açıkladı. 2004’te çıkan ilk filmde, karı-koca olan Mr. Incredible (Craig T. Nelson) ve Elastigirl (Holly Hunter) ve onların çocukları Violet (Sarah Vowell), Dashiell (Spencer Fox) baby Jack Jack’ten oluşan süper ailenin maceraları anlatılmıştı.

Yönetmen Bird, yeni filmin başrolünde Elastigirl -Mr.İncredible değil- olacağını söyledi. Elastigirl dışarıda yeni maceralara atılırken, kocası Mr. İncredible ise evde bebekle ilgilenecek. Ayrıca filmde, Huck Milner Dash’ı seslendirecek. Ve Samuel L. Jackson ise Frozone rolüyle geri dönüyor. Ayrıca Bird’te yeniden Edna Mode’u canlandıracak.

Bird ayarıca, sabırsız kalabalığa film hakkındaki ilk bilgileri de gösterdi. Filmden ilk klipte (hala yapım aşamasında), Jack Jack’in babası uykuya dalmışken dışarıyı keşfetmesini gösteriyor. Orda, bir rakun ile çatışma içine girerken yeni yeni keşfettiği süper güçlerini gösteriyor. Gücü? Kendisini çoğaltabiliyor. Bird’ün konuşması şu şekilde;

“Temel olarak aile ile ilgili bir film. Teknoloji çok daha iyi bir hale gelmiş durumda. Onu aslında yapmak istediği şeye daha da yakınlaştırabiliriz. Bu, daha iyi bir arabayı sürmek gibi bir şey.”

Ayrıca ailenin yeni animasyon testlerini de gösterdi. Bununla birlikte açığa çıkan concept art’larda İnanılmaz Aile’nin yeni bir evi olduğunu görüyoruz, bu harika bir in. Olumsuz tarafı? Bir bebek için ideal olmayan keskin köşelerden oluşuyor. Neyse ki Jack Jack oldukça zorlu bir bebek.

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla