GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Bundan birkaç yıl önce serinin yapımcılarından Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 10’un final filmi olacağını ve bundan sonra spin-off filmleri ile devam edeceklerini belirtmişti.

  Spin-off: Yan karakterler veya yan hikayeye odaklanan yapımlardır.

Uzun bir sürenin ardından sonunda spin-off filmi ile ilgili detaylar açıklanmaya başladı. Deadline’dan gelen haberlere göre ilk spin-off filmi, Dwayne Johnson’un karakteri Ajan Hobbs ile Jason Statham’ın karakteri Shaw’ı merkez alacak. Ayrıca serinin son filminde Cipher olarak gördüğümüz Charlize Theron’ın da senaryoda bulunabileceği de söylentiler arasında.

Tabii film için çalışmalara daha başlanılmadığından kesin bir şeyler söylemek için çok erken. Bu nedenle de resmiyete dökülmüş bir oyuncu kadrosu veya vizyon tarihi yok.

Senaryosunu Chris Morgan’ın yazacağı filmin yapılmasındaki en büyük etken serinin son çıkan filmi Hızlı ve Öfkeli 8’de karakterlerin büyük ilgi görmesi oldu. Haliyle de yapımcı stüdyo olan Universal bunu kullanmak istedi.

  YAZIYI OKU: Hızlı ve Öfkeli 8 Gelmiş Geçmiş En Büyük Hafta Sonu Açılışını Yaparak Rekor Kırdı!

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: