GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Herkese merhabalar !! Yeni haftaya girerken ve bu haftaya veda ederken bir çok şey yaşandı. Ben bu yazımda Black Panther, Lucifer ve Flash’ı ele aldım iyi okumalar…

Lucifer

Tom Ellis’in canlandırdığı Lucifer Morningstar’ın maceralarını anlatan dizi, bu hafta 3. Sezon 2. Bölümü geride bıraktı. Sezon başlamadan önce 3. Sezonda önceki sezonlara nazaran daha çok ilahi varlık olacağını söylenmişti. Bu habere heyecanlanmıştık lakin henüz bir ilahi varlık söz konusu değil. Konunun aynı olmasından ve Lucifer’ın küçük gösterilmesinden şikayet eden seyirciler imza projesi başlatmışlardı. Her ne kadar 40.000 kişiye ulaşmış olsalarda proje başarılı olamadı ve dizi kapatılmadı. Umarız senaristler bundan ders alır ve gerçek Lucifer’ı bizlere sunarlar.

The Flash 

Bu hafta 4. Sezona start veren dizi daha ilk bölümünden çok eleştiri aldı. Benim kişisel düşüncem Iris ölmeden dizi düzelmez. Çizgi romanla yakından uzaktan olmayan bir karaktere dönüştürdüler. Bunun yanı sıra dizi aksiyon değil sanki romantik dizi gibi, Iris’in klasik konuşmasından sonra Barry her işin üstesinden geliyor. Dizinin tek sevilen ya da izlebilir noktası efektler, o da olmazsa maalesef dizi izlenilecek gibi değil. Ne diyelim dizi inşallah düzelir ya da son bulur.

Black Panther 

Black Panther’in henüz dizisi yok ama filmi 2018’de vizyonda. Filme az bir zaman kalmışken hiç heyacan yok. Ben bunun sebebini 2 hafta sonra vizyona girecek Thor filmine bağlıyorum. Herkes o filme odaklandığı için Black Panther arkaplan da kaldı. Önümüzdeki hafta yeni fragmanın geleceğini düşünürek filmin az da olsa önplana çıkacağını ümit ediyorum…

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: