GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Bu konu ile ilgili başlıklar çoğunlukla  “Hackerler iş başında” ya da “Hackerlar hız kesmiyor” gibi cümlerlelerden oluşuyor. Ben ise buna hiç bir zaman katılmadım. Kendi şahsi düşünceme göre HBO hacklenmedi. Mantıklı bir teorim de var :

7×4 Hindistan dağıtıcısı yüzünden 7×6 ise İspanya dağıtıcısı yüzünden olduğu kesinleşti. 7.sezon senaryosu doğru fakat ben o senaryonun ekipten birinin sızdırdığını düşünüyorum.

Şu an ortalıkta 8.sezon senaryosu doğru mu konusu var. Bunun için anasayfadan bir önceki GoT yazımı okursanız gerçeği öğrebilirsiniz.

Bugün ortaya atılan bir iddaya göre Game Of Thrones oyuncularının telefon numaraları ele geçirilmiş. Bu kadar saçma bir şey duymadım. HBO’nun o kadar sızdırma olayı yaşadıktan sonra  gerekli önlemleri almışlardır diye düşünüyorum. Boşuna aramayın henüz ortada oyuncuların telefon numarası bulunmamakta.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: