GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Aslında 1 Eylül’de sanal dergimiz çıkana kadar yazı yazmayı yada yazarlarımızın yazıları paylaşmayı düşünmüyordum ancak gittikçe artan tıklanmalar ve son çıkan GoT bölümü beni fikrimden vazgeçirdi. Konu dağılmadan başlayalım.

Daha 7. Sezon çıkmadan önce ortaya bir senaryo atıldı ve okumayan kalmadı. Sezondan ilk bölümler yayınlanınca maalesef o senaryonun doğru olduğu anlaşıldı. İyi ki okumamışım ☺☺Geçtiğimiz bölüm beni gerçekten çok etkiledi ve ben de dayanamayıp senaryoyu okudum. -Burdan sonrası spoiler içeriyor. Eğer spoiler yemek istemiyorsanız bir sonraki paragrafa geçiş yapın- Senaryo doğru olduğuna göre bir sonraki bölümde :

  • Cersei bebeğini düşürecek
  • Danny ve Jon ilişkiye girecek
  • Night King duvarı ejderha yardımı ile yıkacak.

Ben biraz daha araştırdım ve internette 8 sezon senaryosunu buldum. Bu cümlem senaryoyu okuyanlara. İçiniz rahat olsun bu denli çok kayıbın ilk bölümlerden olması çok saçma olacağından ve HBO’nun akıllanıp senaryoyu baştan yazacağına inanıyorum. Umarım sezon finali beğenir ve final sezonunu heyacanlı bir şekilde bekleriz…

Unutmadan söyleyeyim dergide 2 adet GoT sayfası bulunuyor sakın kaçırmayın !!

  • Alp Kanık

    Bune abi. Ben got izlemiyorum ama yani adamlar hiç kimseye güvenemez olucak en sonunda, sızdıran sızdırana

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: