GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Geçtiğimiz günlerde Game of Thrones 7. sezonu geride bıraktı. Dizi reyting rekorları kırarken dizinin başarısı resmi platformlarda sınırlı kalmadı.  Ve dizi sezon finali yaparken bir rekora daha  ev sahipliği yapmış oldu.

Dizi 7.sezonu 80 dakika süren  The Dragon and The Wolf isimli bölümle sonlandırdı. Dizinin bu bölümü 12.1 milyon kişi tarafından canlı olarak izlendi. HBO Go’daki  izlenme sayısı da eklenince 16.5 milyona ulaştı. Tüm bu bilgiler sayesinde Game of Thrones bir kez daha kendi rekorunu kırmış olduğu ortaya çıktı. The Dragon and The Wolf dizi tarihinde en çok izlenen bölüm oldu.

Ağustos ayının sonunda biten yedinci sezon bununla sınırlı kalmayıp bir rekor daha kırdı. TorrentFreak’in paylaşımına bakıldığında Game of Thrones’un her bölümü yaklaşık  140 milyon defa korsan olarak indirildi. Bu hesap yapılırken sadece yasadışı sitelerin ve Torrent platformları ele alındı. The Spoils of War ve Beyond The Wall bölümlerinin erkenden sızdırılması korsana olan ilginin de artmasına neden oldu. Böylelikle Game of Thrones’un yedinci sezon bölümleri 1 milyar korsan indirme sayısına ulaştı.

Bu haber  Game of Thrones’un her konuda lider olduğunu bize kanıtladı. Dizi çoğu insanda bağımlılık yapıyor ve yine çoğu insan tarafından seviliyor.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla