GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

İngiliz Independent internet sitesinde yer alan haberde, dünya çapında izlenme rekorları kıran Game of Thrones  dizisine final sezonunda iki yeni karakter eklenecek.

Sekizinci sezon oyuncu seçmelerinin duyurulduğu haberde, en az iki oyuncu daha görmemiz mümkün.

Daha önce dizinin final sezonunun 6 bolümden oluşacağı açıklanmıştı. Dizide 8 yaşlarında Kuzeyli bir karakteri oynayacak kız çocuğu ve 12 yaşında daha iyi bir yaşam için mücadele veren bir erkek çocuğu katılacak.

Yapılan açıklamaya göre dövüşçü bir ruha sahip “Kuzeyli kız” karakterini canlandıracak oyuncu ünlü bir isim değil ama dikkat çekici bir aksana sahip.

Yoksul bir yaşamdan gelecek olan ve daha iyi bir yaşam için mücadele veren diğer karaktere hayat verecek erkek oyuncunun ise fiziksel olarak çevik, farklı ve belirgin yüz hatlarına sahip olması bekleniyor. Görüldüğü sahnelerin hepsinin baş kahramanı olacak. Ve erkek çocuğu  canlandıracak aktör için aranan herhangi bir etnik özellik belirtilmedi.

Bu iki karakterin veda sezonuna nasıl dahil olacağı da merak konusu.

Dizinin hayranlarının sosyal medyada yaptığı yorumlara göre, Kuzeyli kız, Jon Snow’un  Ak Gezenler ile savaşmak için eğitirken izleyicinin karşısına çıkan ayrıca hırslı bir karakter olacak.

Diğer karakter de Bran Stark’ın geçmişe gittiğinde tanışacağı ve Westeros’un tarihine yön vermiş biri olacak. Ama bunun nasıl olacağı bilinmiyor.

 

 

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: