GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

İlk filmdeki gibi yine yönetmenliğini James Gunn’ın üstlendiği Galaksinin Koruyucuları 2′den yeni bir televizyon reklamı yayımladı.

Serinin ikinci filminde uzayın uzak noktalarına yolculuk ederken bir yandan da galaksiyi koruyan ekip artık bir aile olmaya başlamış. Star-Lord yani Peter Quill’in gizemli geçmişi yavaş yavaş çözülmeye başlarken ilk filmde cevaplanmayan sorular da açığa kavuşacak . Filmin başrollerinde ise Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket), Vin Diesel (Baby Groot) gibi birçok isim yer alıyor. Yayımlanan televizyon reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ülkemizde 28 Nisan’da vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy Vol. 2 ile ilgili haberler geldikçe sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Film Hakkında İlginç Bilgiler

  • Bir röportajda James Gunn, ilk filmde cevaplanmayan birçok sorunun cevabının bunda açığa kavuşacağını söylemiş.
  • Filmde Howard The Duck’ın görüneceği söylentiler arasında.
  • Filmin posteri, Ramones adlı bir grubun kapağına gönderme. Buradan bakabilirsiniz.
  • Filmin fragmanının arka planında The Sweet grubunun ‘Fox on the Run’ adlı şarkısı çalıyor. Suicide Squad fragmanlarının birinde de aynı grubun ‘Ballroom Blitz’ adlı şarkısı çalıyor. Bu iki şarkının da aynı albümde yer alması bir tesadüf.
  • Karen Gillan (Nebula) ikinci filmin ilkinden daha iyi olduğunu söylemiş.
  • Nebula’nın ana kötü karakter olacağı söyleniyor.
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: