GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

The Flash, Green Arrow, Supergirl…. neyse vazgeçtim say say bitmez 🙂 Zibilyon tane kahramanın yer aldığı ve düşmanın Naziler olduğu 4 bölümlük seriden yaklaşık 3 dakika uzunluğunda bir fragman geldi. Yapımcının The CW olduğunu düşündüğümüzde bölümlerden ümidimizi kesiyorduk ama fragman herkesin üzerinde olumlu bir etki bıraktı. Devam etmeden önce fragmanı izleyelim… ( Fragman Trailer Evreni kanalına aittir)

Öncelikle söylüyorum ki diğer crossoverların aksine konu ve müzikler süper. Çoğu sahnede ekip uyum içinde bu olay iyi yansıtılmış. Bunun yanı sıra beklenmedik derecede Nazilerin kostümleri güzel ve dikkat çekici olmuş. Ben fragman gelmeden bu süperkahramanların nasıl bir araya geleceğini merak ediyordum, güzel bağlamışlar. Sonuç olarak ben bu 4 bölümlük seriden güzel şeyler bekliyorum ama önemli olan sizin düşünceleriniz. Crossover hakkında ki düşüncelerinizi yorum olarak belirtirseniz biz ve diğer geekler bir nebze de olsa toplumun tepkisini öğrenir. Sağlıcakla kalın…

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: