GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Kısa süre önce sızdırılarak Sledgehammer Games ekibini hayal kırıklığına uğratan Call Of Duty WW2 zombi modu fragmanı, bugün resmi olarak yayınlandı. Fragmanda, merakla beklenilen Nazi zombiler ile tanışıyoruz
Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty WW2, bu yılın en çok merak edilen nişancı oyunlarından biri. Call of Duty serisini İkinci Dünya Savaşı temasını işlediği eski görkemli günlerine kavuşturma misyonu ile yola çıkan Sledgehammer Games ekibi, kısa süre önce yaşanan bir sızıntı üzerine resmen hayal kırıklığına uğradı. Geçtiğimiz günlerde, ayın 20’sinde yayınlanması planlanan zombi fragmanı sızdırılmıştı. Kısa süre içinde internet aleminde patlama yapan fragman, geliştirici ekibin heveslerinin kırılmasına sebep olmuştu. Fragman, kısa süre önce resmi olarak yayınlandı.

Oyundaki zombi modu, İkinci Dünya Savaşı temalı klasik FPS oynanışından ziyade, resmen korku ve gerilim temasına daha yakın olacak. Karanlık bir atmosfer, ürpertici detaylar ve akın akın gelen Nazi zombi ordusu birleşince ortaya adeta bir korku oyunu çıkıyor diyebiliriz.

Call of Duty WW2, 3 Kasım 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

 

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla