GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Son zamanlarda popülerliği bir hayli artan Benedict Cumberbatch, Showtime ve Sky Atlantic ortaklığında yayınlanacak olan Melrose dizisinde yer alacak.

Edward St. Aubyn’in yazdığı Patrick Melrose adlı romandan esinlenen dizinin senaryosunu David Nicholls üstlenecek. Cumberbatch başrol olmakla kalmayıp, aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenecek. Toplamda beş bölüm sürecek olan yapımın çekimleri ise Ağustos ayında başlayacak.

Benedict Cumberbatch | Doctor StrangeGelelim dizinin konusuna. Babasından kötü muamele gören Patrick Melrose’un annesi ise bir alkoliktir. Böylesine kötü bir çocukluğu geride bırakan Melrose, oldukça çapkın bir aristokrat olmuştur. Her bölümde farklı bir anısını ele alacak olan dizi Fransa’dan başlayarak, New York’a geçecek ve İngiltere’de son bulacak.

Belirttiğimiz gibi beş bölümden oluşacak dizideki öykülerin isimleri ise Never Mind, Bad News, Some Hope, Mother’s Milk ve At Last olacak. Ayrıca Cumberbatch 2013’de yaptığı bir röportajda bu karakteri canlandırmayı çok istediğini söylemişti.

Benedict Cumberbatch | The Imitation GameHem Showtime hem de Sky Atlantic kanallarında yayınlanacak olan dizi 2018’de seyirci ile buluşacak. Dizi ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: