GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Ünlü yapımcı Adi Shankar Assassin’s Creed anime serisi üzerinde çalıştığını sosyal medyada duyurdu.
Netflix için Castlevania projesini bitirmiş olan yapımcının bir sonraki duyurusu Assassin’s Creed oldu. Yani Assassin’s Creed anime serisi haline getiriyor. Shankar’ın yapımı Ubisoft’un popüler aksiyon serisini baz alacak ve tamamen orijinal bir hikaye içeriyor olacak.

Adi Shankar Castlevania’ya ek olarak Lone Survivor, The Grey ve Dredd gibi filmlerin de yapımcılığını yapmış son derece yetenekli bir isim. Henüz Assassin’s Creed hakkında çok fazla bilgi vermemiş olsa da bunun bir animasyon dizisi olacağını ve tamamen orijinal bir hikaye içerdiğini söylemiş. İsminin ne olacağını, ne zaman yayınlanacağını, kimlerin seslendirmeye katılacağını muhtemelen daha sonraki günlerde öğreneceğiz. Ubisoft’un yapımda rol alıp almayacağını da yine yakında kendilerinden duyarız.

 

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: