GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Marvel’ın cep boy süper kahramanı Ant-Man’in yeni maceralarını seyircilerle buluşturacak olan Ant-Man and The Wasp’ın kadrosu genişliyor. Ant-Man’i büyük aşkı Wasp’la birlikte göreceğimiz filmin kadrosuna Amerikalı oyuncu Randall Park da katıldı. Park filmde ajan James “Jimmy” Woo karakterini canlandıracak.

Ant-Man’in senaryosunda da yeniden yazım aşamasında boy göstermiş olan Transformers senaristleri Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari’nin senaryosunu üstleneceği filmde Paul Rudd’u bir kez daha ünlü süper kahraman olarak göreceğiz. Evangeline Lilly de mini boy süper kahramanın büyük aşkı Wasp olarak devam halkasına geri dönecek.

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: