GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Warner Bros. hakkında ortalıkta dolaşan bir yıl içerisinde Batman ile alakalı tam 4 film çıkaracağı söylentisi almış başını gidiyor. Bir yılda 4 film gerçekten, gerçek olamayacak kadar iyi ama gerçekleşmesi imkansız değil. Eğer söylentiler gerçek olursa bu dört filmin Batgirl, Gotham City Sirens, Nightwing ve The Batman olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

  YAZIYI OKU: SUICIDE SQUAD 2 ve GOTHAM CITY SIRENS

batman wallpaper 1080p ile ilgili görsel sonucuSon olarak Avengers: Age Of Ultron filmiyle karşımıza çıkan Joss Whedon, Batgirl karakterinin solo filminin hem senaristi hem yönetmeni hem de yapımcısı olacak. DC Comics’in 2011 yılında yayınlamaya başladığı New 52 serisindeki Batgirl‘den yola çıkılacak film, Batgirl karakterinin sinema filmlerindeki ilk uyarlaması olacak. Söz konusu seride, aynı zamanda Komiser Gordon’ın kızı olan Barbara Gordon’ı, Joker tarafından vurulduktan sonra geçirdiği ameliyat sonrasında Batgirl’e dönüşmüş olarak görüyoruz.

DC çizgi romanlarından uyarlanacak olan Gotham City Sirens; Harley Quinn, Catwoman ve Poison Ivy’yi bir araya getirecek. Bu üçlü Gotham şehrinin altını üstüne getirecek. Harley Quinn karakterini Suicide Squad’ta başarıyla canlandırmış olan Margot Robbie bu filmde de yer alacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Suicide Squad’ı yönetmiş olan David Ayer devralmış durumda.

Nightwing filmi hakkında pek bir bilgi yok ancak  Nightwing karakterini canlandırmaya  dokuz aday var. Tom Egerton ise bu adaylardan rolü kapmaya en yakın isim gibi görünüyor.

The Batman filmini ilk başta Ben Affleck yönetip, yazacaktı. Bir süre sonra filmin yönetmenlik koltuğundan ayrıldığını açıklayan Affleck, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Filmin senaryosu tamamlanmıştı ancak sorunlar bir türlü bitmek bilmedi. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantıdan  ulaşabilirsiniz.

  YAZIYI OKU: Solo Batman Filmi İle İlgili Sıkıntılar Bitmek Bilmiyor

Batman Hakkında Bilinmeyenler

  • Batman ilk zamanlarda, mor bir eldiven takıyordu ayrıca düşmanlarını hiç çekinmeden silah yardımıyla öldürüyordu.
  • Batman 6 dil ve 127 dövüş sanatı bilir.
  • Batman’in bir ara düşük çizgi roman satışları yüzünden ölmesi planlanıyordu ancak daha sonra bu karardan vazgeçildi.
  • Victoria adlı üniversitede ”Batman Bilimi” diye bir ders vardır.
  • Burak Yavuz

    Site çok güzel ve doğru tahminler yapabildiği icin çıkacak yeni filmler kafamızda canlanabiliyor.Yazardan laf etmiyorum bile…

  • Funda ***

    Bu yazıyı çok sevdim hep merak ettiğim şeyler var..

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: