GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Deadline’dan gelen haberlere göre 13 Reason Why resmi olarak onaylanmasada ikinci sezon onayını almaya çok yakın!

Jay Asher’ın çok satan romanından uyarlanan 13 Reason Why ilk sezonuyla eleştirmenlerden olumlu tepkiler almış ve bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi haline gelmeyi başarmıştı.

Tüm bunların ardından herkesi kafasında tek bir soru vardı. ‘Dizinin ikinci sezonu gelecek mi?’

Deadline’dan gelen haberler, her ne kadar ortada resmi bir açıklama olmasada dizinin ikinci sezon onayı almaya çok yakın olduğunu söylüyor. Dizinin gündeme bu kadar hızlı oturmasını göz önüne alacak olursak pek şaşırtıcı bir haber olmadı diyebiliriz.

Aralarında Selena Gomez’in de bulunduğu dizinin yapımcıları ve yaratıcıları, ilk sezonun ardından hikayeyi nasıl ilerletebileceklerine dair çalışmalara başlamış bile.

Dizinin Konusu

Jay Asher’ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi “Ölmek İçin 13 Sebep”, Clay Jensen’ın okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker’ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay’in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice, Miles Heizer, Ross Butler, Devin Druid gibi daha birçok ismin bulunduğu dizinin yönetmenlik koltuğunda ise, Spotlight filmiyle Oscar kazanmış olan Tom McCarthy oturuyor.

Senaryosunu Tony ve Pulitzer Ödüllü Brian Yorkey’in yazdığı dizinin yapımcı kadrosunda ise Selena Gomez, Joy Gorman, Michael Sugar, Steve Golin, Brian Yorkey, Kristel Laiblin ve Mandy Teefey gibi birçok isim bulunuyor.

  KAYNAK: Deadline

KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi: