GeekTR bağımsız bir oluşum olup, birçok alanda hizmet vermektedir. Kuruluş amacımız geek alemini bilgilendirmek, DC ve Marvel ayrımını ortadan kaldırmaktır.

Kült bilim kurgu dizisi Doctor Who’nun 13. Doktor’unun Jodie Whittaker olduğu duyuruldu. Böylece tarihteki ilk kadın Doctor Who Jodie Whittaker olmuş oldu.
Doctor Who’da Peter Capaldi’den doktorluğu devralacak isim belli oldu.
Yeni Doctor Who karakterini Jodie Whittaker’ın canlandıracağı duyuruldu.

Doctor Who tarihinin ilk kadın doktoru olacak Jodie Whittaker, yaptığı açıklamada “Bu gezegendeki bütün Whovian’larla birlikte bu destansı yolculuğa başlayacağım için heyecanlıyım” dedi.

Bu karakteri canlandıracak olmanın kendisi için bir onurdan çok daha fazlası anlamına geldiğini de belirten Britanyalı oyuncu, bir feminist, bir kadın, bir oyuncu, bir insan, kendini sürekli olarak yeni meydan okumalara atılmak için zorlayan ve kendisine ne olup olmayacağı söylenen bir kutunun içinde durmayan birisi olarak bu karakteri canlandıracak olmanın çok yoğun duyguları beraberinde getirdiğini vurguladı.

Abdullah Yeşilmen

►Merhaba millet 16 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum bir sorunuz var ise iletişim bilgilerimden Facebook linkime ulaşabilirsiniz oradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımdır.◄
KAPAT

Sitemizi Beğendin mi? O zaman bizi sosyal medyada takip et !!

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla